Özel İlgi Turları

İlgilendiğiniz herhangi bir konuda ortaklaştığınız kişilerle size özel tur organizasyonlarını yapmaktan biz de keyif alıyoruz. Konuyla ilgili destinasyon seçimi, konaklama türü önerisi, yeme ve içme mekanlarının seçimi, konu üzerinde uzmanlaşmış profesyonel rehber seçimi, ilgili alandaki fabrika, müze, okul, araştırma enstitüleri, dernekler, dini ve kültürel miras alanları gibi yerlerden önceden randevu ve izinlerin alınması, yerel konuşmacıların tespiti ve önerilmesi gibi işlemleri önceden hazır ederek, sizlere sadece ilgilendiğiniz konuya yoğunlaşmanızı sağlıyoruz. 

Bu tür özel ilgi turlarını biz Oasis olarak zaman zaman ilan ediyoruz. Ayrıca sizin belirleyeceğiniz kapalı gruplara özel olarak da hazırlayabiliriz.

Daha önce yapmış olduğumuz özel ilgi turları arasında;

Sanat tarihi, dini miras alanları, arkeoloji, spor, mimari, lezzet ve gastronomi, okul grupları, akademik turlar, kuş izleme, botanik turları, sivil toplum çalışma gruplarının seyahat organizasyonları, kongre  katılımcıları için kongre öncesi ve sonrasını da kapsayan paket turları sayabiliriz.