Hakkımızda

OASIS, Robert College ve AÜ SBF mezunu iki arkadaş tarafından 1988 yılında kurulmuştur.

OASIS kurucuları, kalite, güvenilirlik ve yaratıcılığı temel hedef belirleyip sıradan olmamaya özen göstermişlerdir.

OASIS kurulurken Türkiye'de bir boşluk olarak hissedilen kongre turizmi, şirket toplantıları, yurt içi ve yurt dışı şirket promosyon gezileri ile özel kültür ve lezzet turları konusunda uzmanlaşması amaçlanmıştır.

OASIS hedef ilkelerini en mükemmel şekilde gerçekleştirmek için uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Özenle seçilen personel sürekli ve yoğun bir mesleki eğitime tabii tutulmaktadır.

OASIS müşterilerinin profillerine, bütçelerine, takvimlerine, ihtiyaçlarına en uygun ve en yaratıcı seçenekleri optimum kalite/fiyat dengesinde sunar.

OASIS bireysel hizmete verdiği önem, müşterilerine gösterdiği özen ve dürüstlük anlayışıyla sektöründe hep bir adım önde olmayı başarmıştır.

OASIS Academia Oasis markasıyla yurtdışından Türkiye'ye akademik ağırlıklı eğitim ve inceleme grupları getirmektedir.

OASIS Eko ve Agro-Turizm alanlarında da uzmanlaşmış olup grup bünyesindeki Adatepe Zeytinyağı ve Adatepe Taş Mektep'te bu amaçla yerli ve yabancı gruplara çeşitli tur paketleri, eğitim ve seminer hizmetleri sunmaktadır.

 

 

KURULUŞ :

1988

MERKEZ :

Miralay Şefik bey sok. No: 5/8 Gümüşsuyu 34437-İstanbul 

TÜRSAB BELGE NO :

A 1724

IATA NO :

88211130

TEL :

+90 212 292 47 14 

FAX :

+90 212 292 47 97

E-POSTA :

oasis@oasis.com.tr

WEB :

www.oasis.com.tr

REFERANS BANKALAR :

Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, QNB Finansbank

Haluk Yurtkuran

CEO - Kurucu Ortak
 

Robert Kolej ve A.Ü. SBF Uluslararası İlişkiler Mezunu. OASIS Turizm Ltd. İşletmeciliği kurucu ortaklarından. Uzun süre profesyonel turist rehberliği ve seyahat acentası yöneticiliği yanısıra turizm işletmeciliği konusunda Boğaziçi Üniversitesi'nde dersler verdi.

 

Mahmut Şevket Boynudelik

Yön.Kur.Bşk.Yrd. - Kurucu Ortak
 

Robert Kolej ve A.Ü. SBF Uluslararası İlişkiler Bölümü Mezunu. OASIS Turizm İşletmeciliği kurucu ortaklarından. 1976’dan OASIS’in kuruluşuna kadar profesyonel turist rehberliği ve tur operatörlüğü yaptı. Kongre ve Seminer organizasyonlarından sorumludur.

 

Berna Argun Habib

Genel Müdür
 

1997'den beri OASIS'te her kademede çalışan Berna Argun Habib şirket ortaklarındandır. Boğaziçi Üniversitesi Seyahat ve Tur Yönetimi bölümü mezunudur. Yurtdışından gelen grup ve münferit turların operasyon sorumlusudur.

 

Deniz Yurtkuran

Etkinlik Tasarımı ve Pazarlama
 

Şişli Terakki Lisesi ve Bilgi Üniversitesi Ietişim Fakültesi mezunudur.

Organizasyona olan ilgi ve yatknlığı nedeniyle Oasis’te ikinci kuşağın temsilcisidir. Hertürlü sosyal etkinlikler, spor ve kültür turlarının satış ve takibinden sorumludur.

 
Mert Köksal

Kurumsal & Bireysel Seyahat

Oasis'e en yeni katılan arkadaşımız...MEF Üniversitesi Siyasal Bilgiler, Uluslararası İlişkiler Mezunudur.  Yurtiçi ve yurtdışı otel ve tur paketleri rezervasyon ve takibinden sorumludur.

 

Stefien Gruben

Bölgesel Pazarlama - Avrupa
 

Halkla İlişkiler mezunu olan Stefien Gruben OASIS Avrupa Bölgesi pazarlama sorumlusudur. Hollanda temsilciliğimizin yanısıra uzun yıllardır edindiği organizasyon deneyimi, yaratıcı ve yenilikçi fikirleriyle OASIS'e her alanda katkı yapmaktadır.

 
Zülal Mater ÇELİKOĞLU

Fahriye ADALI

Uçak Biletleri sorumluluları
 
 

Ayşe AYDOĞMUŞ

Muhasebe Müdürü
 
 

Saim ARSLAN

Vize ve lojistik sorumlusu