Eskişehir'den Isparta'ya

Etkinlik Tamamlanmıştır!!
Fiyat
Etkinlik Tamamlanmıştır!!

Günlük Döviz Kurlarımız

 • 1 EUR = 10.11 TL
 • 1 USD = 8.31 TL

Neden Oasis ?

 • 30 Yıllık Tecrübe
 • Yolda bırakmaz
 • Güvenilir ödeme

Sorunuz mu var?

Hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Uzman ekibimizle sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

+90 212 292 47 14

oasis@oasis.com.tr

4 Gün 3 Gece
29 Ekim - 01 Kasım 2020
İstanbul
Eskişehir
Kontejan : 25
Yaş Sınırı : 75
Detaylar

FİYATLAR
Çift kişilik odada kişi başı  2.250 TL
Tek kişilik oda farkı  450 TL

 

***Kayıt esnasında 1000 TL ön ödeme yapılması gerekmektedir. 

Ek Hizmetler

 • Havaalanı Trransfer (250)
 • İstasyon Transfger (175)

Tur Fiyatına Dahil Olan Hizmetler

 • Belirtilen otellerde konaklamalar.
 • Akşam yemekleri
 • İç hat uçak biletleri ve havalimanı vergileri
 • Deneyimli Oasis rehbeliği
 • Giriş ücretleri, park ücretleri, biletler.
 • İstanbul-Eskişehir Tren bilet

Öneriler

Tur Programı

1. Gün 29 Ekim İstanbul-İznik-Eskişehir (282 Km)

Sabah 9.30'da İstanbul Söğütlüçeşme'den kalkan hızlı trenle  Eskişehir’e hareket. Yaklaşık 3 saatlik yolculuktan sonra Eskişehir'e varışı takiben kentin dünyadaki en yaşanılır medeni kentler sıralamasında ön sıralara taşıyan yerel yönetimin yarattığı önemli kamu alanlarını geziyoruz. Anadolu Üniversitesi Karikatür Eğitim Müzesi'ni, Şelale Park Kent Park görülecek Tülomsaş'taki Devrim Arabasını ve Sazova Bilim, Sanat ve Kültür Parkı'nı gezdikten sonra otele yerleşme ve serbest zaman.

2. Gün 30 Ekim Eskişehir-Frig Vadisi-Kütahya (162 Km)

Sabah kahvaltıdan sonra, İlk olarak 19.yüzyıl Osmanlı sivil mimarisinin en güzel örnekleri ile dolu olan Odunpazarı'na gidecek ve tarihi Odunpazarı Evleri'ni, Beyler Sokağı'nı ve sokak üzerindeki Hafız Ahmet Efendi Konağı'nı ve Kurşunlu Camii ve Külliyesi'ni ve Külliye içerisindeki, cam, lületaşı, halı gibi çeşitli eğitimlerin verildiği atölyeleri göreceğiz. Daha sonra, Külliye karşısındaki Atlıhan El Sanatları Müzesi'ni, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi'ni gezilecektir.
Eskişehir’in ünlü çiğ böreğinin tadına bakmak için serbest zamanın ardından kentin 100 km güneyinde yer alan Frig Vadisi Tabiat Parkını ziyaret edeceğiz. Frig uygarlığının kutsal ve dini merkezi olarak önem kazanmış ikinci büyük kenti Midas’ın olduğu bölgede Midas Anıtı (yazılı kaya)- Kırk Göz Kale, Küçük Yazılıkaya, Bitmemiş Anıt, Antik Yol, Gerdek kaya Mezar Anıtı, Solonun Mezarı (Aslanlı Mabet) görülecektir. Daha sonra Kütahya’ya hareket ve varışta kısa bir kent turundan sonra otele yerleşme. Turumuz sırasında Ulu Camiini, Arkeoloji Müzesini, Çini Müzesini geziyoruz.

3. Gün 31 Ekim Kütahya-Çavdarhisar ( Aizanoi) – Sagalassos (371 Km)

Sabah kahvaltıdan sonra önce Kütahya’nın 45 Km batısında yer alan Türkiye'nin en iyi korunmuş Roma dönemi arkeolojik kalıntılarının olduğu Aizanoi Antik Kenti'ni ziyaret ediyoruz. Aizanoi'de Zeus Tapınağı, Antik Tiyatro, Stadyum, Agora, Heron ve Gymnasion yapılarını gezip, güneyde Burdur ili sınırları içinde kalan bir başka önemli Roma kenti Sagalassos’a hareket ediyoruz. Yolda Afyon’da öğle yemeği molası veriyoruz.
Akşam üzeri Sagalassos Lodge Spa Otele yerleşip, antik coğrafyada Psidia olarak bilinen Burdur-Isparta bölgesinin önemli yerleşim alanlarından olan Sagalassos kenti Helenistik, Roma ve Bizans dönemlerini kapsayan önemili dini ve sivil mimari örneklerine ev sahipliği yapmaktadır. Akşam yemeğinden önce İskender Tepesinden antik kenti kuşabakışı izleyip güneş batırıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

4. Gün 01 Kasım Sagalassos-Isparta-Istanbul (77 Km)

Sabah kahvaltısından sonra Arkeolojik kentin önemli bina ve alanlarını ziyaret ediyoruz. Geç keşfedilmiş olmasına rağmen Belçika’lı ve Türk Arkeologlar tarafından yoğun kazı ve restorasyon faaliyetlerine olan kentte göreceğimiz önemli yerler arasında Sütunlu Yol, Aşağı Agora, Anıtsal Çeşmeler, Amfi Tiyatro, Odeon, Roma Hamamları, Apollon kutsal alanı gibi pek çok iz bırakan kalıntı ve eserleri görüp, ören yerinden ayrılıyoruz. Isparta’ya giden yolda ülkemizn en büyük Gül Bahçeleri ve Gül yağı damıtma tesislerini görüyoruz.
Isparta’ad alacağımız öğle yemeğnin ardından havalimnanına transfer ve Istanbul’a THY 2861 seferi ile hareket. 15.45- 17.00

Oteller

Tasigo

Tasigo Eskişehir’de...

 
Sizi; yeniliği, zarafeti, eğlenceyi, iş hayatını, yenilenmeyi, lezzetleri ve değerleri keşfetmeye bekliyoruz.
 
Seyahatlerinizde aradığınız konfor ve iş hayatındaki profesyonellik, Tasigo Eskişehir’de buluştu.
Geniş, konforlu ve şık odaları, 3.500 m² üzerine kurulu benzersiz Aden Spa merkezi, balo, toplantı ve konferans salonları, lüks restoranlarıyla 5 yıldızlı Tasigo Eskişehir sizi ağırlamaya hazır.
 
Gerek iş gezileriniz, gerek turistik seyahatleriniz, gerekse termal spa keyfiniz için Tasigo Eskişehir’i seçmek için pek çok neden var. Anadolu’nun yükselen incisi Eskişehir’in en güzel bölgesi Bademlik’in sessiz, dinlendirici atmosferinde; Tasigo Eskişehir’in modern, ferah ve aydınlık mimarisi içinde bir otelden beklediğiniz lüksün fazlasını bulacaksınız. Unesco Dünya Mirası listesindeki Odunpazarı’na yürüme mesafesinde olan ve Leed Gold Sertifikası, International Hotel Awards, Best Hotel Architecture Turkey dahil pek çok ödüle sahip olan Tasigo Eskişehir; siz tümü manzaralı ve farklı ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış odalarınızda dinlenirken. Friglerden günümüze bir tarih şeridini de ayaklarınıza serecek.
Resimler